Önder Ticaret

Önder Ticaret

1962 yılında Sayın Mahmut Önder BALTALARLI tarafından küçük bir dükkan ile başlayan ticaret hayatımız yarım asırdan uzun bir süredir devam etmektedir.

Seksenli yıllarda çalışma hayatına firmada başlayan ikinci kuşak yöneticileri Osman ve Adnan BALTALARLI iki ayrı konsept mağaza ve yaklaşık üç bin metrekare teşhir alanı ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en kaliteli markaları, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile müşterilerine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yaklaşık yüzbin kayıtlı müşteri, en seçkin markaların bayiliği ile bölgenin en köklü firması olan firmamız; üçüncü kuşak müşterilerimizin dedelerinin ve babalarının başlatmış olduğu Önder Ticaret dostluğu ile en mutlu günlerine tanıklık etmeye devam ediyor.

Bugün gelinen noktada sadece Çiğli değil Türkiye’nin her yerine ve yurtdışına satış yapmaktayız. Ürün teslimatlarında kendi sevkiyat araçlarımız dışında lojistik firmalarını kullanarak üç iş günü içerisinde Türkiye’nin her yerine teslimat yapabiliyoruz. Satınalma gücünden sağladığı fiyat avantajını müşterisiyle paylaşmayı ilke edinen firmamız her türlü satış ortamında uygun fiyat, uygun ödeme koşulları ve hızlı teslimat seçenekleri sunarak fark yaratmaktadır. Ayrıca son yıllarda inşaat sektöründeki hareketlilik ve sektördeki yeniliklere bağlı olarak gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda klima, ankastre, örnek daire dekorasyonları gibi projelerde yer almaktayız.

Uygun fiyat ve ödeme seçeneklerinin yanı sıra ürün teslim süresi, ürün dağıtım ve servis organizasyonlarındaki başarımız ile kurumsal firmalara destek vermekteyiz.

NELER YAPIYORUZ

  • Kurulduğu günden itibaren Ev Elektroniği ve Mobilya sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin markalarını son kullanıcı ile buluşturuyoruz.
  • Yakın bölgemizdeki seçkin firmaların kurumsal satın alma, hediye, promosyon gibi toplu ürün ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
  • Bölgemizdeki birçok inşaat firmasının ankastre, klima, beyaz eşya ve mobilya gibi proje bazında ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
  • İklimlendirme alanında mono split, multi split, ticari ve VRF klima sistemleri satış ve kurulum hizmeti veriyoruz.
  • Dünyanın birçok ülkesine tır ve konteyner bazında ihracat yapıyoruz. 2016 yılı hedefimiz 1.000.000 USD.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir