KLİMA SERVİS HİZMETLERİ

KLİMA SERVİS HİZMETLERİ

Yaz ayları yaklaşırken sıcak havaların herkesi bunaltacağı kesin gibidir. Ülkemizde yaz ayları çok sıcak geçmektedir. Bunun için her yaşam alanına klima şarttır. Bizde klima bakım servisi olarak tüm cihazlarınızın bakımlarını kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Klima bakımları çok önemlidir. Yaz aylarında sıcaklardan kavrulmak istemiyorsanız bunu düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Firmamız sıcaklar yaklaşırken çok avantajlı ve cazip bakım kampanyaları ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz ve yüksek kalitedeki hizmet anlayışımızla sizlere bakım hizmeti sağlıyoruz.

Bakımı yapılan klima verimli çalışır. Uzun ömürlü olur. Arıza yapma risk en aza iner ve bazı aksaklıklar önceden tespit edilerek müdahale edilir. Daha az enerji tüketerek tasarruf yapmanızı sağlar. Tüm arıza durumlarınız içinde firmamız hizmetinizdedir. Değişen ve gelişen klima teknolojilerini yakından izleyen klima arıza servisi firmamız bu anlamda sizlere sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır. Tüm klima arızalarınız için uygun fiyatla hizmet veriyoruz. Orjinal yedek parça desteğimiz her zaman sunulmaktadır. Ayrıca tüm hizmetlerimiz servisimizin 1 yıl boyunca garantisi altında olmaktadır. Aynı yerden çıkan benzer arızalarınızda firmamız ücretsiz bir şekilde sizlere destek olacaktır.

Klimalarda montaj aşaması çok önemlidir. İlk montaj ve doğru konumlandırma klimanın verimliliğini doğrudan etkileyen unsurdur. Bu anlamda klima montaj servisi firmamız sizlere sorunsuz bir montaj desteği sunmaktadır. Her konuda 7/24 bizi arayabilir ve destek talep edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir