KENDİ DOLABIN GİBİ

KENDİ DOLABIN GİBİ

 

En son trend karşınıza çıkan hemen her reklamda ve filmde var gibi, öyle değil mi? Caddelerde vitrinlere gözünüz ilişirse görmeden edemeyeceğiniz pullu kotlardan biri, yine de aldığınız günden itibaren bir hikayesi olmalı. Aklınızda gezdirip durduğunuz bir şeylerle bir moda sitesi için gereken her şeyi markaların düşündüğü kadar zevkli buluyorsanız, yanılmıyorsunuz. Biraz zıtlaşma, biraz da ortak tanımlar üzerine kurulan her paylaşımın adını alır sunulan giysiler.

 

Renklerin çarpıcı sunumları, bakışlara yansıyan sorularla tanımlanır kıyafetler. Kendi tarzını çeşitlendirirken çizgisini kaybetmeyen bir moda bloğu daha, pek çok kişiye tutulan ışıkla yolunu daha kolay bulanların ilk adımlarını sergiliyor. Sokak stili, elinde bir kahveyle müziğe doğru ilerlerken, yılın pastel tonlarını da içli dışlı takımlar, silinmez bir uyum belirliyor. Bütün bunları mankenlerin özel yaşamlarında gittiği mekanlar, iş hayatının zorlukları, çevrenizle alakalı giyim teknikleri ve hatta bir terzilik örneği de bir araya getirmiş olabilir.

 

Değişmeyen bir gerçek var ki, bayanlar erkeklerin beğendiği şekilde giyinirken kendilerini rahat hissetmek istiyor. Bütün başlangıçların, doğru seçtiğiniz bir kombinle sizi bir sonrakine ikna ettiği bir düzeyde, kadife pantolonunuzun üstüne giyebileceğiniz kaç kazağınız olduğunu düşünmek, iyi bir yaklaşım. En güzel gün rejimdeki salatayla, en kısa cümleler çantanızdaki kitapla son buluyorsa, bitmeyen bir akımdır yine enerji kaynağı olan. Kalitenin yeni adresini sizden de tekrar sorabilirler. 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir