Astropay Nedir?

Astropay Nedir?

 

Çevrimiçi mağaza olarak nitelendirilen astropay sosyal platformlar üzerinde kullanıcıların rahat bir biçimde ödeme yapabilmelerini ifade eder. Sanal ortam üzerinde ön ödemeli bir kart olarak kullanılabilen bu kartın basit bir başvurunun ardından kullanılabildiğini söylemek mümkün.

 

Son yılların modası haline gelmiş ön ödemeli sistemler içerisinde en hızlısı olarak bilinen bu sistemin kısa bir süre içerisinde imkanlarını kullanıcılarına sunması gerçek özellikleriyle dikkat çekmesine neden olmuştur. Diğer kartlarda yaşadığınız vakit kaybını bu kart sisteminde yaşama ihtimaliniz bulunmamaktadır. Belirli harcama limitlerine sahip olan kartlarda ne kadarlık bir ödeme yaptıysanız o limitlerde kartlara sahip olursunuz. En alt limitlerden tutun da en üst limitlere kadar dilediğiniz kart başvurusunu yapabilirsiniz. Pek çok oyun platformunda geçerli olan bu kart sisteminin oyun siteleri üzerinde kullanılması halinde bazı platformlarda hediyeler ortaya çıkabilmekte. Ücretsiz bir biçimde yararlanabileceğiniz ödeme sisteminde belirlediğiniz limit üzerine çıkma durumunuz bulunmadığından sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz yoktur. Kredi kartı gibi gecikme faizleri ile de karşı karşıya kalmazsınız.

 

İlave kart ödemeleri yapmaya hiç gerek bulunmayan astropay card sisteminde sistemle anlaşma sağlamış tüm web platformlarının bu ödeme yöntemini desteklediği görülmekte. Ülkemizde hizmet veren her platformun bu ödeme yöntemini desteklediğini düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz. Bu tar kart sistemleri genel anlamda oyun, bahis sitelerinde kullanılmak için tasarlanmıştır. Alışveriş sitelerinde kullanacağınız ödeme yöntemleri farklılaşmış durumda. Kısacası her platform türü için uygun ödeme yöntemleri tasarlanmakta.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir