1996 yılından beri Thales Pırlanta

1996 yılından beri Thales Pırlanta

Thales Pırlanta 1996 yılından beri pırlanta ve tüm diğer değerli taşları sanat eserine çevirmeyi başaran usta ellerin kurmuş olduğu bir firmadır. Pek çok yurt içi ve yurt dışı firmanın kuruluşunda yer almış, yıllarca piyasanın en ünlü mücevher markalarının tedarikçiliğini yapmış, ürettiği mücevherlerle pek çok insanın hayalini ve hayatını süslemeyi başarmıştır.

Thales Pırlanta’nın kuruluş amacı; sektördeki tüm tecrübesini usta ellerle üretilen, özgünlüğü ve zarafetiyle göz kamaştıran mücevherlerini ilk elden ve en uygun fiyatlarla halka sunmaktır. 1996 yılından beri cevheri mücevhere dönüştüren deneyimiyle, sanatçılığıyla, müşteri memnuniyetini esas alan ilkeselliğiyle, kaliteden ödün vermeyen özgün tektaş yüzük koleksiyonlarıyla, her bütçeye uygun fiyat aralıklarıyla hayallerinizi ve hayatınızı süslemeye devam etmek için hizmetinizdedir.

 

Thales Pırlanta’nın eşsiz tek taş modellerini, alyans, gerdanlık ya da bileklik modellerini web sayfası üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İnternet üzerinden ya da İstanbul’daki ofisler aracılığıyla, sigortalı ve güvenli bir şekilde alışveriş yaparak pırlanta sertifikalı zarif tektaş bir yüzüğe en kısa sürede kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir